SPOR DOSTLUKTUR
Bize Ulaşın +90 0212 630 46 48
559830_2909887635548_913894369_n_950x400

İNKA SPORTİF, 2003 yılında Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Futbol kulüplerinin Lisanslı ürünlerinin toptan ve perakende satış hakkını alarak Yurtiçinde faaliyetlerine başlamıştır.
 
Yurtiçinde genişletmekte olduğu toptan ağına 100 ü aşkın firma eklemiş, değişik bölgelerde açmış olduğu zincir mağazalar ve gerektiğinde katılım sağladığı organizasyon, etkinlik, müsabaka, kupa maçları, Şampiyonlar ve Uefa ligi maçlarında kurduğu stantlar aracılığı ile lisanlı ürünlerin daha fazla kitleler tarafından ulaşılmasını sağlamıştır.
Bu dönem içerisinde lisanssız ve korsan ürünlerin önüne geçebilmek için, çalışmakta olduğu kulüplerinde desteği ile “ imitasyon ürünlerle mücadele projesi ”  başlatılmış ve yurt çapında önemli bir adım atılmıştır.
 
Devam eden faaliyetler boyunca, taraftarlardan aldığı öneri ve eleştirileri değerlendirerek kulüplerin ürün koleksiyonlarında yer alması gereken model ve çeşitlilik araştırmaları konusunda önemli rol oynamıştır.
Ayrıca, faaliyet göstermekte olduğu bu süreç içerisinde daha da güçlenmiş tecrübeli kadrosu ile Futbol Federasyonun vermiş olduğu izin doğrultusunda, Milli Takımımıza, tekstil ve aksesuar koleksiyonu hazırlamış. Avrupa Şampiyonasında, Taksim Meydanına getirdiği gezici tır ve yine çeşitli bölgelerde açmış olduğu stantlar aracılığı ile Ay Yıldızlı renklere gönül verenlerin sevinç ve coşkusuna ortak olmuştur.
Bir dönem, Türkiye 1.Liginde ter dökmekte olan tüm kulüplerin lisanlı ürünlerinin satış hakkını da alarak faaliyetlerini genişletmiş ancak bir süre sonra Kulüpler Birliği ‘nin yapısı nedeniyle bu faaliyetlerine Milli Takım, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Futbol kulüpleri ile devam etmiştir.
Hizmetlerine halen devam etmekte olan İNKA SPORTİF, Milli Takımımızın lisanlı ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.